+
-
+
-
+
-
Оренда автомобілів по всьому світу
+38 (044) 356-46-42

З

За

E-Z Rent-A-Car

logo E-Z Rent-A-Car

Прокатна компанія E-Z Rent-A-Car надає послуги прокату автомобілів високої якості з 1994 року. Великий досвід в сфері оренди автомобілів дозволяє даній компанії користуватися репутацією надійного та якісного серед всіх клієнтів. Кожен співробітник компанії проходить спеціальне навчання для того, щоб надавати кращий сервіс своїм клієнтам. У кожному місті, відвідуваному клієнтами компанії, присутній представник центрального офісу, який стежить за якістю наданих послуг. Всі пропозиції на прокат автомобілів даної компанії є одними з найкращих - за рахунок сучасного модельного ряду автомобілів і конкурентних цін.
 
Прокатна компанія E-Z rent-A-Car розпочала свою діяльність, маючи всього лише дев'ять автомобілів і один офіс в аеропорту міста Орландо в 1994 році. На сьогоднішній день компанія стала одним з основних гравців на висококонкурентному ринку автопрокату - на національному та міжнародному рівнях. На даний момент компанія має офіси не тільки по всій території північної Америки, але і по всьому світу.
 
Компанія E-Z-Rent-A-Car надає послуги прокату автомобілів кращої якості своїм клієнтам, і все це - завдяки високому рівню обслуговування клієнтів, низькими тарифами, новітнім моделям автомобілів, простому процесу резервування і безпроблемної експлуатації автомобілів.
Стаття сподобалася? Поділитися в соцмережах:
Visa Mastercard American Express