+
-
+
-
+
-
Оренда автомобілів по всьому світу
+38 (044) 356-46-42

З

За

FOX Rent-A-Car

Автомобільна прокатна компанія FOX Rent-A-Car була заснована в 1989 році трьома партнерами. Перший пункт прокату був відкритий недалеко від аеропорту міста Лос-Анжелес, де надавався доступний сервіс з прокату автомобілів для клієнтів аеропорту, плюс до цього - один з видів бізнесу компанії в той час, це були недорогі точки громадського харчування.
 
Управлінням компанії FOX Rent-A-Car займаються безпосередньо власники і творці бізнесу, тому на протязі вже 20 років компанія стійко розвивається і приносить прибуток. Розвиваючись за рахунок впровадження нових ефективних технологій і активної цінової політики, FOX Rent-A-Car успішно розвинув свій бізнес автопрокату в аеропортах, що зробило компанію ключовим гравцем на ринку авто прокатних послуг, і великі міжнародні бренди змушені з цим рахуватися.
 
Маючи 17 базових станцій автопрокату в США, FOX Rent-A-Car пропонує своїм клієнтам автомобілі як Американського, так і зарубіжного виробництва за ціною, значно меншою в порівнянні з великими міжнародними компаніями. У 21 столітті мандрівники стали економнішими і більш вимогливим, тому компанія FOX Rent-A-Car продовжує боротися за свого клієнта, пропонуючи йому найкращі ціни і кращий сервіс.
 
На даний момент центральний офіс FOX Rent-A-Car перебувати в Каліфорнії, Лос-Анжелес.
Стаття сподобалася? Поділитися в соцмережах:
Visa Mastercard American Express