+
-
+
-
+
-
Оренда автомобілів по всьому світу
+38 (044) 356-46-42

З

За

GOLDCAR

Прокатна компанія GOLDCAR була створена в 1985 році в Іспанії. На даний момент компанія відкрила більше 60 офісів, розташованих як в аеропортах, так і в основних, найбільш популярних туристичних напрямках: Піренейський півострів, Балеарські острови, Канарські острови. В континентальній Іспанії та Португалії компанія займає одну з лідируючих позицій серед гравців прокатного ринку.
 
Автомобільний парк компанії GOLDCAR налічує понад 30 000 автомобілів, 70% з яких змінюються щороку. Понад 700 000 клієнтів з усього світу обрали GOLDCAR. Значна частина цих клієнтів - жителі Великобританії.
 
Компанія пропонує своїм клієнтам широкий діапазон моделей автомобілів від економ-до компакт-класу, а також SUV і автомобілі преміум і люкс.
 
Колл-центр компанії GOLDCAR працює цілодобово, клієнти можуть спілкуватися з персоналом англійською, французькою, німецькою та іншими мовами.
Пункти прокату компанії GOLDCAR розташовані в більшості міст Іспанії, а також в таких популярних місцях як аеропорт Тенеріфе, аеропорт Аліканте, аеропорт Малаги, аеропорт Валенсії і ін.
Стаття сподобалася? Поділитися в соцмережах:
Visa Mastercard American Express