+
-
+
-
+
-
Оренда автомобілів по всьому світу
+38 (044) 356-46-42

З

За

MAGGIORE

Прокатна компанія MAGGIORE заснована Вітторіо Маджиоре і його синами Джузеппе і Франческо в 1947 році. Це була перша автопрокатна компанія в Італії, яка надавала автомобілі в оренду без водія.
 
Будучи сьогодні лідером Італійського ринку автопрокату в таких сегментах як коротка і середньострокова оренда легкових і комерційних автомобілів, MAGGIORE демонструє силу сімейного бізнесу. Прекрасним підтвердженням цього є успішне, протягом десятиліть, розвиток компанії, яке триває вже третє покоління родини MAGGIORE.
 
За більш ніж 60-річний термін активного розвитку, компанія MAGGIORE створила велику мережу пунктів видачі автомобілів в прокат по всій території Італії. Дана мережа нараховує більше 180 офісів в 100 містах, аеропортах, залізничних станціях. Компанія MAGGIORE має значний парк автомобілів, що складається з 18 000 автомобілів. Разом зі своїми партнерами NATIONAL Car Rental і ALAMO Rent-A-Car MAGGIORE надає свої послуги на 8 800 пунктах прокату в 90 країнах світу.
 
Конкурентні переваги MAGGIORE: індивідуальний і гнучкий підхід до кожного клієнта, широкий вибір автомобілів і повний спектр послуг, пов'язаних з прокатом автомобілів.
Стаття сподобалася? Поділитися в соцмережах:
Visa Mastercard American Express