+
-
+
-
+
-
Оренда автомобілів по всьому світу
+38 (044) 356-46-42

З

За

National

National Car Rental це популярна, міжнародна прокатна компанія надає послуги з оренди автомобілів в аеропортах, для подорожуючих по території США, Канади, країн Карибського басейну, Латинської Америки та Азії.
 
Оскільки в сучасному світі все більше цінуватися час, багато клієнтів з США та Канади вибирають National. Саме з National, ви швидко виберете, оплатіть, отримаєте свій прокатний автомобіль.
 
27 серпня 1947, група з 24 незалежних, не великих прокатних компаній, маючи в управлінні 800 автомобілів і 60 станцій прокату заснували National Car Rental. Так почалася історія компанії, яка стала одним з лідерів світового прокату і не одноразово визнавався найкращим в таких категоріях як: персональний підхід до кожного клієнта, різні накопичувальні та дисконтні програми. У 1954 році National Car Rental, стала першою компанією, яка впровадила систему one-way і дала своїм клієнтам можливість брати автомобіль в одному місті, а повертати в іншому. У 1966 році National Car Rental першої в світі впроваджує на всіх своїх станціях прокату систему Telemax, що дозволяє комп'ютеризувати процес видачі і повернення, орендованого авто.
 
Протягом довгих років National Car Rental не переставав розвиватися, впроваджувати нові технології, залучати все більше клієнтів, розширювати територію своєї присутності і збільшувати свій автомобільний парк.
 
У 2007 році, National Car Rental був куплений сім'єю Тейлор і Луїс, які в свою чергу володіють холдингом Enterprise. За справжній день холдинг Enterprise управляє компанією National Car Rental як і іншими відомими брендами в індустрії прокату автомобілів, річний оборот компанії складає більше 18 млрд. Доларів. У холдингу працюють понад 83 000 співробітників, парк автомобілів складається з більш ніж 1,5 млн одиниць, все це з упевненістю дозволяє поставити компанію на перше місце в світі.
Стаття сподобалася? Поділитися в соцмережах:
Visa Mastercard American Express