+
-
+
-
+
-
Оренда автомобілів по всьому світу
+38 (044) 356-46-42

З

За

SIXT rent a car

SIXT rent a car, це відома, популярна компанія, успішно надає послуги з прокату автомобілів з 1912 року; саме тоді SIXT rent a car була створена Мартіном Сикстом в місті Мюнхен, Німеччина. У той час, компанія у своєму розпорядженні всього лише кількома Мерседесами і парою трійкою автомобілів в комплектації люкс. SIXT rent a car була однією з перших прокатних компаній Німеччини, а зараз є найстарішою на ринку автопрокату.
 
У ті роки, не всі могли дозволити собі прокат авто, тому більша частина клієнтів SIXT rent a car, це були багаті підприємці з Америки і титуловані добродії з Великобританії, це тільки зараз соціальний статус не має ніякого відношення до можливості людини орендувати автомобіль. Із закінченням часу, саме завдяки SIXT rent a car і таким як вона, послуга прокату авто стала доступна широким верствам населення. Ситуація змінилася вже в 1970 році, коли Ерік Сикст розробив нову стратегію з надання автомобіля в прокат. В першу чергу нова стратегія торкнулася цін, які стали більш гнучкими, нове гасло SIXT rent a car свідчив: "Мерседес за ціною Фольксвагена". Друге значуща подія в 1970 році було відкриття пунктів прокату в усіх великих аеропортах Німеччини, а вже зараз офіси SIXT rent a car відкриті у всіх великих аеропортах світу і працюють 24 години на добу.
 
Протягом всієї історії, SIXT rent a car, ефективно управляється сім'єю SiXT. Завдяки вікового досвіду і безперервного успішному розвитку, компанія в даний час стала лідером у світовій індустрії прокату. SIXT rent a car надає автомобілі на прокат в більш ніж 100 країнах світу на більш ніж 4000 пунктах видачі. Прокатний парк SIXT rent a car, складається з більш ніж 200 000 автомобілів різних класів, що включають в себе: економічний, сімейний, стандартний, преміум, люкс, кабріолет, джипи і мінівени. Будь то відрядження або подорож, у вас не буде, ніяких проблем з орендою автомобіля разом з SIXT rent a car, на таких популярних напрямках як: Європа, ОАЕ, Австралія, Марокко, США і багатьох інших.
 
SIXT rent a car все ще дотримується філософії Ханса Сикста, племінника Мартіна Сикста, яка передбачає постійне впровадження нових технологій, інновацій, тому SIXT rent a car першої з прокатних компаній почала розробку системи, яка давала можливість зарезервувати автомобіль за допомогою смартфона і ін. Пристроїв.
Стаття сподобалася? Поділитися в соцмережах:
Visa Mastercard American Express