+
-
+
-
+
-
Оренда автомобілів по всьому світу
+380 (44) 332-46-42

З

За

Умови оренди

Загальні умови оренди автомобілів

1. Загальні положення

1.1. Дані Умови поширюються на весь вміст інтернет-сайту Bookingcar.com.ua. Використовуючи даний інтернет-сайт, ви підтверджуєте, що згодні з умовами, викладеними нижче. Будь ласка, уважно ознайомтеся з ними перед тим, як скористатися послугами сайту.

1.2. Умови можуть бути змінені Bookingcar.com.ua в будь-який момент і вступлять в силу відразу після розміщення на даному інтернет-сайті. Виходячи з цього, ваш подальший доступ до нього і використання його послуг будуть регулюватися відповідно до внесених змін.

1.3. Bookingcar.com.ua не володіє і не керує жодної автопрокатної компанією.

1.4. Умови договору між вами і автопрокатної компанією:

1.4.1. Договір оренди автомобіля укладається між вами і автопрокатної компанією. Ознайомитися з умовами договору ви можете після того, як виберете автомобіль і вкажете всю необхідну інформацію.

1.4.2. Бронюючи оренду автомобіля на даному інтернет-сайті, ви погоджуєтеся з умовами відповідної автопрокатної компанії.

1.4.3. Bookingcar.com.ua не є учасником договору між вами і автопрокатної компанією і не несе ні пряму, ні непряму відповідальність за будь-яку зі сторін, а також за проблеми, що виникають з орендованим автомобілем і з автопрокатної компанією.

1.4.4. Bookingcar.com.ua не дає гарантій щодо автопрокатних компаній або автомобілів, що надаються ними. За автомобіль, орендований вами на даному інтернет-сайті, несе пряму відповідальність компанія, що надала його.

1.4.5. Bookingcar.com.ua не несе відповідальність, якщо автопрокатна компанія сама вносить зміни в свої умови, наведені на даному інтернет-сайті.

2. Захист даних

2.1. Bookingcar.com.ua визнає і розуміє важливість відповідального використання особистих даних, зібраних на даному інтернет-сайті. Bookingcar.com.ua забезпечує повне збереження особистих даних клієнтів і використовує їх тільки в законних ділових цілях.

2.2. Ми передаємо ваші особисті дані тієї автопрокатної компанії, автомобіль якої ви забронювали. Таким чином компанія дізнається, хто і коли збирається скористатися її послугами.

3. Бронювання

3.1. Після того як автомобіль зарезервований, наші оператори зв'язуються з автопрокатної компанією для підтвердження Вашого запиту. Отримавши підтвердження, Bookingcar.com.ua протягом 1-го - 48-ї години відправляє вам ваучер (підтверджену бронювання) по електронній пошті, щоб забезпечити вас всією необхідною інформацією до вашого прибуття на місце оренди. Будь ласка, майте на увазі, що в деяких випадках, наприклад, з причини високої завантаженості пункту прокату, це може зайняти до трьох днів.

3.1.1 Зверніть увагу, що при бронюванні автомобіля менш ніж за 2 дні до початку оренди, ваучер, який обов'язково потрібно роздрукувати заздалегідь і пред'явити при отриманні автомобіля, в деяких випадках може бути відправлений вам в останній момент, найпізніше - за 10 хвилин до моменту отримання автомобіля.

3.2. Ми не гарантуємо конкретну марку і модель автомобіля. Зазначений у вашому ваучері автомобіль є найбільш поширеним в обраному вами класі і його можуть вам надати тільки якщо він буде доступний в момент отримання. У всіх інших випадках ви отримаєте рівноцінну заміну або машину вищого класу без додаткової плати. Якщо ви отримуєте автомобіль нижчого класу (що трапляється вкрай рідко), вам належить компенсація.

3.3. Вашу адресу електронної пошти використовується Bookingcar.com.ua тільки для відправки вам ваучера, а ваш телефонний номер - тільки щоб зв'язуватися з вами з питань, що стосуються резервації.

3.4. Bookingcar.com.ua рекомендує вам ретельно перевіряти дані резервації, в тому числі країну, пункт прокату і термін оренди.

3.6. Погоджуючись з умовами використання даного інтернет-сайту, ви гарантуєте Bookingcar.com.ua, що не будете використовувати даний сайт в протизаконних, заборонених і суперечать Умовам цілях.

3.7. В Зокрема, приступаючи до використання даного інтернет-сайту, ви погоджуєтеся:

3.7.1. Не використовувати його для здійснення спекулятивних або помилкових резервацій;

3.7.2. Не використовувати його для аналізу автопрокатних компаній або встановлених ними цін;

3.7.3. Чи не використовувати назву Bookingcar.com.ua в комерційних цілях без заздалегідь отриманого письмового дозволу від Bookingcar.com.ua.

3.8. Отримувати автомобіль в одному пункті прокату і повертати в іншому дозволено, але в цьому випадку необхідно додатково оплатити односторонню оренду. Зазвичай одностороння оренда не входить у вартість оренди, яку він демонстрував при резервації. Таким чином, одностороння оренда також не включена в ціну, вказану у вашому ваучері. Більш детальна інформація про умови та вартість односторонньої оренди вказується в умовах автопрокатної компанії.

4. Правила, що діють в разі скасування бронювання або неявки

4.1. Скасування бронювання з повною і частковою передоплатою.

4.1.1. Якщо ви відкидаєте бронювання не пізніше ніж за 48 годин до початку оренди, грошові кошти будуть повернені вам повністю, за винятком штрафу за скасування в розмірі 50.00 EUR *.

4.1.2. Якщо ви відкидаєте бронювання менш ніж за 48 годин до початку оренди, вам будуть повернуті кошти, за винятком штрафу за скасування в розмірі 95.00 EUR *.

4.1.3. Якщо ви відкидаєте бронювання менш ніж за 24 години до початку, вам будуть повернуті кошти, за винятком штрафу за скасування в розмірі 150.00 EUR *.

4.1.4. Якщо сума передоплати менше 150.00 EUR *, додаткової плати за скасування немає, але повернення грошових коштів неможливий, так само як і за невикористані години або дні оренди.

4.1.5. Бронювання не може бути скасовано після початку оренди.

* Або тієї ж суми в USD / GBP відповідно до валютним курсом, чинним на момент скасування бронювання.
 
Зверніть увагу: якщо ви відкидаєте своє бронювання під час пандемії COVID-19, через форс-мажорних обставин вам видається Компенсаційний ваучер на суму, яку ви оплатили при бронюванні.
 

* Або тієї ж суми в USD / GBP відповідно до валютним курсом, чинним на момент скасування бронювання. Щоб отримати Компенсаційний ваучер, зайдіть в розділ «Мій замовлення» і натисніть «Скасувати». Ви зможете використовувати ваучер для оренди автомобіля будь-якого типу в будь-якому місці отримання протягом 24 місяців з моменту запиту. 

4.2. Неявка:

Під поняття «Неявка» підпадають такі випадки:

4.2.1. Якщо ми вчасно не отримуємо повідомлення про скасованому вами бронюванні;

4.2.2. Якщо ви не є на місце отримання автомобіля у встановлений час;

4.2.3. Якщо при отриманні автомобіля у вас відсутні необхідні документи;

4.2.4. Якщо при отриманні автомобіля ви не можете надати кредитну карту на ім'я головного водія з достатньою сумою для блокування страхового депозиту.

У всіх перерахованих випадках повернення грошових коштів неможливий.

Прокатна компанія зберігає за собою право відмовити вам у видачі автомобіля, якщо ви не є на місце отримання автомобіля у встановлений час з документами, необхідними для оренди, і кредитною карткою, або якщо раніше ви були внесені в чорний список прокатної компанії.

4.3. Зміна бронювання

Ви можете змінити он-лайн бронювання не пізніше ніж за 24 години до початку оренди. Вартість кожного внесення змін, що припускає зменшення вартості і повернення різниці клієнту, становить 10.00 EUR *. Зверніть увагу, що будь-яка зміна бронювання, включаючи зміну місця отримання або повернення автомобіля, класу автомобіля, тривалості оренди, а також особистих даних водія, може вплинути на ціну оренди, тому підсумкова вартість після змін може відрізнятися від зазначеної при бронюванні.

Якщо ви хочете змінити бронювання менш ніж за 48 годин до початку оренди, будь ласка, зв'яжіться з нами по телефону.

Зверніть увагу: ціни вказані з розрахунку часу та дати отримання і повернення автомобіля, які ви вибираєте при бронюванні. Якщо ви отримуєте автомобіль пізніше або повертаєте раніше зазначеного терміну, повернення грошових коштів за невикористані години або дні оренди неможливий.

* Або тієї ж суми в USD / GBP відповідно до валютним курсом, чинним на момент скасування бронювання.

5. Оплата

5.1. Загальні положення. Спосіб оплати резервації залежить від місця оренди та / або обраної автопрокатної компанії. Ви завжди несете відповідальність за оплату будь-яких замовлених вами додаткових послуг, а також за оплату інших послуг, що надаються автопрокатної компанією.

5.2. Варіанти оплати:

5.2.1. Ви вносите передоплату в момент бронювання, а решту суми оплачуєте автопрокатної компанії після прибуття на місце;

5.2.2. З вашої кредитної картки знімається повна вартість резервації в момент бронювання;

5.3. Для оплати резервації можуть бути використані кредитні карти American Express, MasterCard, Visa Classic. Bookingcar.com.ua не гарантує, що автопрокатна компанія при отриманні автомобіля прийме у вас оплату готівкою.

5.3.1. Bookingcar.com.ua обробляє і приймає платежі в EUR та USD (валюта може змінюватися за запитом клієнта).

5.4. Преавторізація. На вашій кредитній картці повинна бути сума, достатня для преавторізаціі страхового депозиту. Для цього підходять такі кредитні карти, як American Express, MasterCard і Visa Classic. Майте на увазі, що автопрокатні компанії не приймають для преавторізаціі дебетові карти, а також карти Visa Electron і Maestro. Чи можна за допомогою вашої кредитної картки оплатити оренду автомобіля і провести преавторізацію, ви можете дізнатися у вашому банку.

5.5. Ваучер, що надається Bookingcar.com.ua, підтверджує, що ваша резервація була зроблена і оплачена. Ви повинні пред'явити його після прибуття в пункт прокату. У разі якщо ви не надаєте ваучер, вам доведеться укласти новий контракт з автопрокатної компанією і оплатити нову резервацію. При цьому ви не отримаєте відшкодування від Bookingcar.com.ua. Майте на увазі, що Bookingcar.com.ua не несе відповідальність за ваші додаткові витрати, в разі якщо ви не надали ваучер при отриманні автомобіля. При скасуванні резервації ваучер стає недійсним.

5.6. Всі платежі повинні бути зроблені в тій валюті, яка прийнята в країні, де ви отримуєте автомобіль. Комісія за конвертацію в зазначену ціну не входить.

5.7. Продовження після отримання автомобіля строку оренди, зазначеного в ваучері Bookingcar.com.ua, ви повинні оплачувати безпосередньо автопрокатної компанії відповідно до місцевими цінами.

6. Ціна

6.1. Загальні положення.

6.1.1. Bookingcar.com.ua гарантує, що ціни, зазначені в останній момент скоєння бронювання на даному інтернет-сайті, є точними. Проте, Bookingcar.com.ua зберігає за собою право змінити ціну, якщо вона вказана помилково, про що Bookingcar.com.ua інформує клієнта в найкоротші терміни.

6.1.2. У разі зміни початкової ціни, клієнт може або зробити оплату за зміненою ціною або скасувати бронювання з поверненням передоплати.

6.1.3. Валютні курси, які використовуються Bookingcar.com.ua для відображення цін в обраній клієнтом валюті, постійно оновлюються. Валютні курси, які використовуються вашої кредитною карткою, можуть змінюватися компанією, яка обслуговує її. Bookingcar.com.ua не несе відповідальність за будь-які невідповідності між ціною, вказаною Bookingcar.com.ua, і сумою, що стягується з урахуванням використаного валютного курсу компанією, яка обслуговує вашу кредитну карту.

6.2. Що включено в ціну:

6.2.1. Необмежений пробіг (якщо не вказано інше, наприклад, додаткова плата за кожен кілометр).

6.2.2. Дорожній податок, ПДВ, аеропортові збори та технічна підтримка на дорозі від автопрокатної компанії.

6.2.3. Страхування. Страховка від пошкоджень (CDW) і страховка від крадіжки з франшизою. Страховка CDW також може позначатися LDW. Майте на увазі, що страховка включена в ціну не для всіх машин. У деяких автопрокатних компаній система страхування може відрізнятися.

6.3. Що не входить в ціну:

6.3.1. Опція додатковий водій. У кожної автопрокатної компанії своя політика щодо додаткових водіїв.

6.3.2. Додаткові опції - дитяче сидіння, GPS, багажник на даху і ін. Всі додаткові опції доступні за запитом і оплачуються на місці при отриманні автомобіля. Bookingcar.com.ua не несе відповідальність за запитувані додаткові опції, які не може надати автопрокатна компанія.

7. Вимоги до водіїв

7.1. Водійське посвідчення. Ви повинні надати водійське посвідчення, яке є дійсним в країні оренди і видане як мінімум за 12 місяців до моменту отримання автомобіля. На додаток до стандартного посвідчення водія в більшості випадків потрібно міжнародне водійське посвідчення, дійсне тільки при наявності стандартного.

7.2. Вік водія. Як правило, вік водія становить від 21 до 75 років включно, але автопрокатні компанії мають різні вікові обмеження.

7.3. Віковий ризик. Молоді водії мають менший досвідом водіння і тому більш схильні до страхових випадках. З цієї причини за молодих водіїв автопрокатна компанія вимагає вносити окрему плату.

8. Отримання і повернення автомобіля

8.1. Інформація про авіарейс. При отриманні автомобіля в аеропорту важливо правильно вказати номер авіарейсу і час прибуття. Ви можете повідомити його по телефону або по електронній пошті. Якщо ця інформація недоступна або невідома вам в момент бронювання, будь ласка, повідомте її як мінімум за 7 днів до відправлення. Bookingcar.com.ua не несе відповідальність за оренду, що не відбулася через те, що інформація про авіарейс не було надано або була надана пізно або невірно.

8.2. При одержанні автомобіля ви повинні пред'явити дійсні посвідчення водія, паспорт і кредитну карту на ім'я водія.

8.3. Bookingcar.com.ua не відшкодовує суму, сплачену клієнтом при бронюванні, і не несе відповідальності, якщо автопрокатна компанія відмовляється видати автомобіль клієнта в наступних випадках:

8.3.1. неявка;

8.3.2. запізнення;

8.3.3. невикористання днів оренди;

8.3.4. якщо клієнт придбав додаткові опції за місцем оренди;

8.3.5. якщо у клієнта відсутні необхідні документи: паспорт / ID-карта, посвідчення водія, кредитна карта, або якщо на кредитній картці клієнта недостатньо коштів для блокування страхового депозиту;

8.3.6. якщо клієнт внесений до чорного списку автопрокатної компанії.

9. Інші положення

9.1. Штрафи за неправильну парковку і порушення правил дорожнього руху. Ви відповідальні за оплату порушень правил паркування та інші штрафи, отримані під час терміну дії договору оренди. Автопрокатна компанія або Bookingcar.com.ua мають право стягувати з вас плату за будь-які штрафи за неправильну парковку і / або порушення ПДР. Крім того, ви повинні сплатити адміністративний збір.

9.2. Підтримка на дорозі. Технічна допомога на дорозі від автопрокатної компанії включена в ціну. Автопрокатна компанія може відмовити у наданні автомобіля на заміну в залежності від причини аварії.

9.3. Скарги. Скарги приймаються в письмовому вигляді по електронній пошті support@Bookingcar.com.ua протягом 30 днів з моменту повернення автомобіля. Скарги, отримані після закінчення цього терміну, Bookingcar.com.ua розглядати не буде. Якщо ваша скарга стосується автопрокатної компанії, Bookingcar.com.ua проінформує вас і дасть пораду щодо подальших дій.

9.4. Паливна політика може відрізнятися в залежності від автопрокатної компанії. Головне правило: якщо у машини повний бак до оренди, її необхідно повернути з тією ж кількістю палива (якщо в умовах автопрокатної компанії не вказано інше). Якщо ви повертаєте автомобіль з частково заповненим баком, вам доведеться оплатити недостачу палива при поверненні автомобіля відповідно до місцевими цінами.

10. «Суперстраховка» Bookingcar.com.ua

10.1. Що таке «Суперстраховка»

10.1.1. «Суперстраховка» покриває суму франшизи, яку ви зобов'язані сплатити в разі якщо кузов, скла, шини або інші деталі вашого орендованого автомобіля були пошкоджені.

10.1.2. У вартість вашої оренди може бути включено Покриття на випадок ДТП (CDW), що надається прокатної компанією. CDW обмежує вашу відповідальність за орендований автомобіль до франшизи - максимальної суми, яку прокатна компанія стягує з вас в разі якщо автомобіль отримав пошкодження. Обмеження стосуються лобового скла, замків, шин, днища, ключів - ці частини автомобіля не покриваються CDW. Сума франшизи стягується безпосередньо прокатної компанією.

10.1.3. Якщо ви купуєте «Суперстраховку» разом з орендою автомобіля, вона покриє всі непередбачені витрати відповідно до місцевого договором про оренду.

10.2. Що покривається

10.2.1. Сума франшизи, яку ви зобов'язані сплатити в разі, якщо ваш орендований автомобіль був залучений в пригоду.

10.2.2. Сума франшизи, яку ви зобов'язані сплатити в разі крадіжки.

10.2.3. Витрати на усунення пошкоджень механічних деталей автомобіля, що не покриваються за умовами договору оренди, включаючи кузов, дах, днище, лобове скло, вікна, дзеркала, замки, шини, ковпаки, двигун, зчеплення, акумулятор.

10.2.4. Витрати на буксирування автомобіля, що послідувала в результаті отриманих пошкоджень.

10.2.5. Витрати на заміну загублених або вкрадених автомобільних ключів.

10.2.6. Сервісні збори (включаючи адміністративні збори, що стягуються прокатними компаніями).

10.3. Що не покривається

10.3.1. Пошкодження, отримані автомобілем в результаті водіння в нетверезому вигляді, заправки автомобіля неправильним видом палива, їзди по бездоріжжю, порушення місцевих законів або правил дорожнього руху, а також інших ситуацій, в яких ви не виконали умови договору про оренду.

10.3.2. Пошкодження, отримані автомобілем в результаті стихійних лих, бойових дій і терористичних актів.

Обмеження. Запит на відшкодування коштів повинен бути поданий разом з усіма необхідними документами не пізніше 90 днів після завершення оренди. «Суперстраховка» покриває франшизу при пошкодженні і крадіжці автомобіля на максимальну суму в 1 700 EUR * відповідно до умов договору оренди.

* Або тієї ж суми в місцевій валюті відповідно до обмінним курсом.

11. «Захист Скасування» Bookingcar.com.ua

11.1. «Захист Скасування» позбавляє від необхідності платити штраф при скасуванні бронювання аж до 1 години до початку оренди.
11.2. Штрафи за скасування бронювання:
11.2.1. Якщо ви відкидаєте бронювання не пізніше ніж за 48 годин до початку оренди, вам будуть повернуті кошти, за винятком штрафу за скасування в розмірі 50.00 EUR *.
11.2.2. Якщо ви відкидаєте бронювання менш ніж за 48 годин до початку оренди, вам будуть повернуті кошти, за винятком штрафу за скасування в розмірі 95.00 EUR *.
11.2.3. Якщо ви відкидаєте бронювання менш ніж за 24 години до початку оренди, вам будуть повернуті кошти, за винятком штрафу за скасування в розмірі 150.00 EUR *.
11.2.4. Вартість невикористаних днів оренди не підлягає поверненню.
11.2.5. Бронювання не може бути скасовано після початку оренди.
* Або тієї ж суми в USD / GBP відповідно до валютним курсом, чинним на момент скасування бронювання.
11.3. Якщо ви відкидаєте бронювання до початку оренди, грошові кошти будуть повернені вам повністю, за винятком вартості «Захисту Скасування».
11.4. Вартість «Захисту Скасування» не відшкодовується.
11.5. Відмовитися від «Захисту Скасування» можна протягом 24 годин з моменту додавання до бронювання.

12.3. Як скасувати бронювання

12.3.1. Скасування бронювання можна зробити в розділі «Моє замовлення». 

13. Знижки та акції

Знижки та акції не сумуються і поширюються тільки на нові резервації.

Ціни дійсні на момент розсилки і розраховані виходячи з вартості оренди на 7 днів. Знижки надаються на підставі кращих пропозицій, що діють в даний момент. Додаткову інформацію можна отримати по електронній пошті info@Bookingcar.com.ua або за телефонами +380 (44) 332-46-42


 

Стаття сподобалася? Поділитися в соцмережах:
Visa Mastercard American Express